Kraj zažívá předvolební napětí: Favority jsou NEZÁVISLÍ - nestraničtí odborníci

...známou mohelnickou advokátku Janu Zwyrtek Hamplovou. Ta proslula svým důsledným bojem s bývalým mohelnickým starostou a náměstkem hejtmana za ODS Ladislavem Kavříkem. Odhalovala jednu jeho kauzu za druhou, až přišel o svou politickou kariéru.

NEZÁVISLÍ navíc dokázali sestavit tým, který tvoří z poloviny vysokoškolsky vzdělaní kandidáti různých profesí – právo, ekonomika, stavebnictví, školství, zdravotnictví a další, a to napříč krajem, kandidátku podpořili živnostníci, zemědělci a řada starostů. NEZÁVISLÍ podporují kraj vlídný pro všechny generace, a tak jsou na kandidátce i zástupci studentů a seniorů. V anketě, pořádané jedním z regionálních deníků na téma Koho byste chtěli za hejtmana kraje, vede Jana Zwyrtek Hamplová už mnoho dnů. A v Olomouckém kraji mezi ostatními stranami běží tichá panika o výsledky ve volbách. Vyhrají NEZÁVISLÍ skutečně krajské volby?

Možné to je – NEZÁVISLÍ s viditelným lídrem a kandidátkou napěchovanou odborníky s lidskou, nikoli politickou, tváří, mohou být pro voliče velmi lákavou a logickou volbou. Politické strany totiž nemají kde brát – a na čele kandidátek je to znát. Buď jde o lidi neznámé, nebo spojené s nechvalně známými jmény. Jana Zwyrtek Hamplová pak mezi nimi působí jako zkušená „železná lady“ stojící mimo stranické sekretariáty, ovšem v politice současně ostřílená. Samosprávu má navíc v malíčku – pohybuje se v ní profesně i zastupitelky téměř dvacet let.

NEZÁVISLÍ jsou tak štikou ve volebním rybníce – a nás by mohlo těšit, že lídr jednoho z favoritů voleb je tentokrát ze šumperského okresu. Je to poprvé.

Více o kandidátce NEZÁVISLÍ najdete na webu www.nezavisli-olomoucky-kraj.cz.

 

 

PR

 

 

 

 

 

Diskuse (4)

Toto jsou názory návštěvníků. Nezohledňují názory redakce. Redakce si vyhrazuje právo smazat vulgární příspěvky.

Vložit nový komentář

true

true

dobrý den, tento článek

dobrý den,
tento článek stejně jako "analýza" v tišeném magazínu velmi objektivní. Už všichni konečně víme, proč vzniklo Víme proč - velmi "nezávislí magazín". Napsat si do názvu odborníci působí velmi nedůvěryhodně. Navíc kandidátka obsahuje skoro jen lidi z severu kraje - nevolitelné pro normální občany Olomouckého kraje z Prostějova či Přerova. Je to pomýlený článek.

Už jsem začínal věřit, že je

Už jsem začínal věřit, že je tu konečně někdo ke zvolení. Ale paní Hamplová si článek ZAPLATILA! (PR-placená reklama). Takže proto jen pozitiva a sociální jistoty. Bacha.

true

true